Hoe wordt een OR proactief, met meer invloed? De beproefde Navigator methode, speciaal ontwikkelt voor ondernemingsraden, helpt daarbij. Woensdag 23 april kunt u kennis maken met de Navigatormethode en leert u deze handige methode toepassen.
KGCA: 50 jaar
Een goede raad is goud waard, ons motto voor 2020. KGCA bestaat 50 jaar: in huwelijkse termen is dat goud. En een OR die stevig in zijn schoenen staat en weet wat hij wil, is GOUD waard voor de organisatie
Unger Nolet Advocaten feliciteert KGCA
Wie zijn wij
Betrokken, bevlogen, met beide benen op de grond. Een schat aan ervaring en rots in de branding in woelige tijden. Kijk hier voor een kijkje in onze cursuskeuken.
Goed bereikbaar
Wij zijn zeer goed bereikbaar. Ook wij werken vanuit huis en staan met advies en een luisterend oor klaar. Dat bent u immers van ons gewend. Ondertussen zijn we handig met Zoom en Teams, we bellen en we whappen. En trainen ook online! We horen heel graag van jullie. Schroom niet: mail naar info@kgca.nl bel 020-620 06 96 of app naar Gertruud of Annegret.
Er zijn nu ook mogelijkheden om live een cursus te volgen. Protocol veilig trainen...